Τεράστια νίκη για την Επισκοπή στις καθυστερήσεις!

Η Επισκοπή πανηγύρισε σπουδαία εντός έδρας νίκη με ανατροπή κόντρα στον Άρη Πετρούπολης!

Η Επισκοπή κατάφερε να κερδίσει με 3-2 εντός έδρας τον Άρη Πετρούπολης, στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με ιδανικό τρόπο ξεκίνησαν οι Κρητικοί το ματς απέναντι στον Άρη Πετρούπολης αφού σκόραραν στο 5′ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μπάρο και με τον πλέον ιδανικό το ολοκλήρωσαν, αφού έκαναν την ανατροπή από το 1-2 (προηγήθηκαν οι φιλοξενούμενοι με δύο γκολ του Κρητικού στο 30′ και στο 35′) και με τα γκολ του Μέτα (69′) και Κάμερον στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων κέρδισαν με 3-2.

ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Κόλτζος): Ψαρράς, Χάιδος, Συμεωνίδης, Μεσσήνης (46′ Πάτας), Μεργέμογλου (84′ Ζαχαράκης), Κουκούλης (68′ Τσαμπουράκης), Μέτα, Μπατζέλης, Μπάρο, Λέκα, Κάμερον.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. (Βελιτζέλος): Σικαλιάς, Τσουβαλτσίδης (94′ Θεοδωρακόπουλος), Κορώνης, Κάρδαρης, Ντόη, Γκοτοβός, Σκεντεράι, Σταυριανάκης, Κρητικός, Τσιλιγγίρης, Βλαχομήτρος (63′ Ραυτόπουλος).